ČTYŘCESTNÉ COMBILIFT

Jsou koncipované zejména pro řešení problémů v manipulaci s dlouhými břemeny

ČTYŘCESTNÉ COMBILIFT

Čtyřcestné vozíky Combilift jsou koncipované zejména pro řešení problémů v manipulaci s dlouhými břemeny. Jsou vhodné k používání ve vnitřních i venkovních prostorách na středně těžkých terénech, operovat můžou až v dvoumetrových uličkách. Plně synchronizovaný čtyřsměrový řídicí systém poskytuje výbornou manévrovatelnost, automatické natáčení všech tří kol během několika vteřin je patentovaná charakteristická vlastnost této značky.

Vedle různých možností zdvihu (duplex a triplex, volný zdvih) a délky platformy může být čtyřcestný vozík COMBILIFT vybaven spoustou přídavných zařízení jako hydraulické roztahování vidlí, zařízení se 4 vidlicemi pro dlouhá ohebná břemena, teleskopické nebo sklápěcí vidlice a mnoho dalších. Pro práci ve velmi úzkých uličkách je možné vybavit čtyřcestný vozík COMBILIFT vodícími rolnami, které vozík vedou po instalovaných nízkých mantinelech, případně využít speciální typ vozíku s kabinou pro stojícího řidiče.

Pohon těchto vozíků je pomocí spalovacího motoru. Diesel, nebo LPG. Elektrické vozíky do nosnosti 5000 kg.

Úspora pracovního prostoru ve skladu nabízí ekonomicky skutečně efektivní skladová řešení a maximální využití skladových prostorů a investic.

Čtyřcestné vozíky Combilift používají např. firmy Dektrade, Juta, Albion, Kopos Kolín, Less, Vekra, RI Okna, Ferona, Bombardier, Asko a dalších cca. 120 firem v ČR.

Stručný přehled typů:

  • Základní model - serie C, C2500 - C25000, nosnost 2 500 - 25 000 kg
  • Kostka - vozíky bez ložné plochy, nosnost od 2500 do 4000kg.
  • SL - kabina ve směru jízdy, podobné bočnímu vozíku, nonost 4500 - 6000kg
  • EST - stojící obsluha, velmi úzké uličky, nosnost 2500 - 3000kg
Kontaktujte nás

Volejte nebo nám napište.

Zobraz modal okno validace
Jméno (povinné)
Příjmení (povinné)
E-mail (povinné)
Telefon
Vaše zpráva
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit