HYUNDAI

Vysokozdvižné motorové a elektrické vozíky Hyundai.

HYUNDAI

Vysokozdvižné motorové a elektrické vozíky Hyundai.
Vysokozdvižné vozíky Hyundai jsou na evropském trhu už od roku 1990, v současné době má firma zastoupení ve více jak 20 zemích Evropy, v České republice od roku 2004. 

Současná nabídka zahrnuje čelní elektrické vysokozdvižné vozíky, čelní dieselové vysokozdvižné vozíky, plynové vysokozdvižné vozíky, dále tahače a plošinové vozíky s elektrickým pohonem, retraky se sedící i stojící obsluhou a elektrické ručně vedené nízkozdvižné i vysokozdvižné vozíky.
Vysokozdvižný vozík Hyundai se vyznačuje vysokou kvalitou při zachování příznivé ceny. Již v základním provedení má bohatou výbavu jako např. mokré bezúdržbové brzdy, hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, ozvučení zpátečky, vedení oleje pro přídavné zařízení atd. Nosnost vysokozdvižných vozíků může být od 1,5 t do 25 t, výška zdvihu pak podle potřeb zákazníka až 7,9 m.
Vysokozdvižný vozík Hyundai splňuje díky vestavěným moderním motorům emisní limity EPA (Tier IV, IIIA). Vyznačuje se vysokou variabilitou a uživatelé v něm naleznou výkonný, v provozu úsporný a pro obsluhu komfortní stroj se skvělým poměrem cena - užitná hodnota.

Videa Hyundai