MOBILNÍ VÁHY

MOBILNÍ VÁHY

Mobilní váhy KPZ 39 jsou určeny pro všechny vysokozdvižné vozíky kde je požadavek při manipulaci vážit. Ke všem druhům vah je možné dodat tiskárny štítků vážení.

Mobilní váhy ( paletové váhy ) od KPZ-Váhy - spojují dvě zařízení v jednom - přeprava a vážení !

Váhy , jako paletové vozíky s váhou, vážicí systémy pro vysokozdvižné vozíky elektrické nebo hydraulické váhy , vážící systémy pro Elektrický nízkozdvižný vozík (KPZ 72) nebo vážící systémy pro Vysokozdvižné vozíky (KPZ 73).

Ušetřete čas a úsilí díky mobilnímu vážení. Vážení vzorku se zváží v jedné operaci při přepravě, časově náročné přemísťovaní na jinou váhu tímto odpadá.

Máte široký výběr od ručních paletových vozíků s váhou až po instalaci vážícícho systému do Vámi dodaného vysokozdvižného vozíku.

Mnoho možností a speciální konstrukce umožňují dodávku mobilní váhy dle Vašeho přání.

U KPZ -Váhy máte na výběr mezi ověřitelnými váhy nebo neověřitelnými i modely váhy. Úřední ověření váhy před dodáním je za příplatek samozřejmostí, stejně jako váha s kalibračním protokolem.

KPZ-Váhy , jako paletové vozíky s váhou, vážicí systémy pro vysokozdvižné vozíky s elektrické nebo hydraulické váhy , vážící systémy proKPZ 72 neboKPZ 73 mají velký díl v použití v průmyslu , jako je například ve výrobě , logistice a jsou velmi univerzální .

Mobilní váhy ( paletové váhy ) mohou být dodány v různých rozměrech.

KPZ Váhy slouží k vážení, kontrolování, dávkování složek atd...